Google Reklamları

Google Reklamları

“Google arama motoruyla yaptığınız aramalarda zaman zaman farklı bir stille ilk sıralarda yer alan sitelere rastlamışsınızdır. Google reklamları özellikle yeni yayın hayatına başlayan internet siteleri için trafik sağlamada en stratejik yöntemlerdendir. NewSoft olarak Google Ads reklamlarını profesyonel bir stratejiyle yürüterek sitenize olan trafiği kısa zamanda artırıyoruz. Böylelikle sitelerinizin kısa zamanda müşteri çekmesini ve gelirlerinizin artmasını da destekliyoruz.”

Google Ads

Google ads; Google arama motoruyla yapılan aramalarda belirleyeceğiniz anahtar kelimelerle birlikte sizin ön plana çıkmanızı sağlar. Özellikle yeni yayın hayatına başlayan internet siteleri sunmuş olduğu nitelikli hizmetlerin tanınması için Google Ads reklamlarından faydalanabilirler. Böylelikle internet sitesine yönelik temel stratejik destek alınmış olur. Google Ads ayıracağınız bütçeyle birlikte çalışan dinamik bir yapıya sahiptir. Sitenize yapılan tıklamalarla birlikte bakiyenizden belirlenen ücret düşmektedir. Google reklamlarını yürütmek ve ücret takibini yapmak için Google Ads kaydı oluşturabilirsiniz. 

Google Ads NewSoft Desteği

Google Ads reklamları internet sitenizin yayınlanmasıyla birlikte sitenize olan trafiği artırmak için en önemli stratejiler arasında yer almaktadır. Fakat bu strateji de profesyonel bilgi ve tecrübe gerektirmektedir. NewSoft olarak ilgili sekter ve ürün bilgilerini detaylı olarak analiz ederek sizler için Google Ads reklamlarını profesyonel bir şekilde düzenliyoruz. Böylelikle sitenize olan trafiği kısa zamanda inanılmaz sayılarla artırıyoruz. 

Google Ads Reklamları Nasıl Oluşturulur ?

Tasarım süreci yeni biten internet sitelerinin hedef kitle tarafından bilinmesi ve siteye olan trafiğin artırılması için çeşitli strateji ve yöntemlere ihtiyaç vardır. Google Ads reklamları bu stratejiler arasında en sağlıklı ve kullanışlı olan stratejilerdendir. NewSoft olarak reklamı yapılacak internet sitesinin ve sitede yer alan içeriklerin analiziyle birlikte Google Ads kaydını oluşturuyoruz. Yapılan analiz sonucu gerekli işlemleri yaparak reklam sürecini müşterimizin ayırdığı bütçe doğrultusunda şekillendiriyoruz. Böylelikle bu sektörde hizmet almak isteyen kişiler ilgili aramaları yaptıklarında internet sitesi Google Ads desteğiyle ön plana çıkıyor. Arama yapan kişi bu siteye tıkladığında reklam bütçesinden bakiye düşüyor. Siteye olan her tıklamayla birlikte reklam bütçesine ayrılan bakiyeden düşerek sitenize olan trafik de artıyor. Sizlerde sitenize olan hizmet taleplerini artırmak, satışını yaptığınız ürünleri daha fazla kitleye satmak için NewSoft dijital pazarlama stratejilerimizden faydalanabilirsiniz.

Reklam Yönetim Süreci

İnternet siteleri, arama motorları, sosyal medya reklamları gibi dijital platformlarda reklam yönetimi profesyonel bir hizmet gerektirir. İşletmenizin dijital pazarlama da gelirlerini artırabilmesi, daha geniş kitlelere hitap edebilmesi ve sabit müşteriler kazanabilmesi için profesyonel reklam desteğinin pek çok faydası bulunmaktadır. NewSoft Google arama motorlarında internet sitenizi ön plana çıkaracak profesyonel reklam stratejilerini kullanarak işletmenizin kısa zamanda çok daha fazla gelir elde etmesini sağlayacaktır. Reklam yönetimi ve desteği sürecinde ister sizin oluşturmuş olduğunuz reklamları yayınlayabilir; dilerseniz bu anlamda tamamen profesyonel bir hizmet sunabiliriz. Reklam bütçesini ayarlama ve belirleme işlemlerindeki kararınızla birlikte bizler en kısa sürede sizlere gerekli bildirimleri sunuyoruz. Dijital platformlarınızla ilgili her gelişmede sizleri haberdar ederek reklam sürecinden en üst seviyede verim almayı amaçlıyoruz.

NewSoft Google Reklam Desteği Avantajları

Pek çok farklı dijital reklam stratejisinde olduğu gibi Google Ads reklamları da profesyonel bir destekle oluşturulduğunda muhteşem geri dönütler sunmaktadır. NewSoft Google reklam desteğiyle birlikte kısa zamanda müşteri kitlenizi artırabilirsiniz.

İnternet sitenizin daha fazla kitle tarafından bilinmesi sitenize olan trafiğin artması sonucudur. NewSoft reklam desteğiyle birlikte sitenizde trafiğin büyük ölçüde artacağına garanti verebiliriz.

Arama motorlarında artan saygınlığınızla birlikte doğal sıralamalarda da kısa zamanda yükselişe geçebilirsiniz. SEO çalışmaları ve Google Ads reklamlarıyla birlikte e-Ticaret siteniz için sağlam temeller atabilirsiniz. 

NewSoft olarak sizin için oluşturduğumuz Google Ads hesabıyla birlikte reklam giderlerini, sitenize olan trafiği ve e-Ticaret sürecindeki istatistiklerin takibini kolaylıkla yapabilirsiniz. NewSoft danışmanlığında dijital platformlarda daha emin adımlarla başarılı işlere imza atabilirsiniz.

Telefon
WhatsApp
Instagram
Telegram