Dijital Reklamcılık

Dijital Reklamcılık

Dijital Reklamcılık yöntemleriyle birlikte kısa sürede inanılmaz sonuçlar alabilirsiniz. İşletmenizin internet sitesi, sosyal medya hesapları ve sahip olduğu diğer platformları ayıracağınız reklam bütçesiyle orantılı olarak ön plana çıkarıyoruz. Arama motorlarında, sosyal medya hesaplarında ve diğer platformlarda yapılan bu çalışmalarla birlikte vermiş olduğunuz hizmetleri daha geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz. Hem işletmenizin daha fazla kişi tarafından tanınmasını sağlayabilir hem de hizmet kitlenizi genişleterek gelirlerinizi artırabilirsiniz. Dijital reklamcılık yöntemleri arama motorları, sosyal medya hesapları ve diğer platformlar için ayrı ayrı olarak yürütülmesi gereken profesyonel işlemlerdir. NewSoft olarak bu işlemleri isteğiniz doğrultusunda sizlere sunarak kısa zamanda sağlıklı bir şekilde inanılmaz sonuçlar almanıza destek oluyoruz.

Google Ads Reklamları

Google ads reklamı, Google tarafından sağlanan işletmenize ait internet sitelerinin ilgili anahtar kelimelerle birlikte en üst sıralara çıkmasını sağlayan bir sistemdir. Google bu sistemde sitenizi en üst sıralara çıkararak sitenize yapılan tıklamalarla birlikte reklam ücreti kesintisi uygulamaktadır. Böylelikle kısa sürede çok daha fazla geniş kitlenin sizi ve hizmetlerini tanıması sağlanmaktadır. İşletmenize ait şık tasarımlı ve kullanışlı bir site Google ads reklamları ile desteklenirse kısa bir sürede oldukça verimli sonuçlar alabilmek mümkündür. Fakat bu sürecin profesyonel bir şekilde yürütülmesi de oldukça önemlidir. Google reklamlarının hangi kitleye yapılacağı, ilgili anahtar kelimelerin ve etiketlerin ne olduğu gibi birçok unsur bu stratejide dikkatle incelenmelidir. NewSoft işletmeniz için yapacağı sektör analizi ile birlikte en doğru anahtar kelimelerle Google reklamlarını sizlere muhteşem geri dönütler sağlayacak şekilde oluşturmaktadır. 

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal medya reklamları  işletmenizin değer kazanabilmesi ve sürekli müşteri kitlesine sahip olabilmeniz açısından oldukça kullanışlı bir reklam stratejisidir. Sosyal medya reklamlarını işletmenize ait ürünleri, hesapların ya da hizmetlerin ayıracağınız reklam bütçesiyle birlikte ön plana çıkmasını sağlayacaktır. Sosyal medya hesaplarında gezinen insanlar sizin yayınladığınız bu reklamları görecek ve ilgisini çektiklerinde sizin sosyal medya sayfanıza ziyarette bulunacaklardır. Sosyal medya hesabınız ve içeriklerinizin etkili bir şekilde hazırlanmış olmasıyla birlikte bu reklamlar size anında müşteri sağlayabilecek reklamlardır. NewSoft desteğiyle bu reklamlardan profesyonel bir şekilde verim alabilir ve bu verimi zamanla artırabilirsiniz.

Diğer Dijital Reklam Yöntemleri

Dijital reklamcılık anlayışı günümüz koşullarında işletmelerin gelişmesi ve çok daha iyi hizmetler sunabilmesi amacıyla oldukça önemli avantajlar sunabilmektedir. Google Ads, Sosyal Medya Reklamları gibi reklam yöntemlerinin den ayrılan birçok farklı reklam yöntemi ve stratejisi de bulunmaktadır. Sosyal medya hesaplarının hikâyelerinde firmanıza özel hikâyeleri paylaşıyor ve aynı zamanda bu hikâyelerin kartopu tekniğiyle birlikte diğer kişiler tarafından da paylaşılmasını sağlıyoruz. Böylelikle kısa sürede sosyal medya hesaplarınızın takip edilmesini ve hizmet kitlenizin genişlemesine destek sunuyoruz.

Telefon
WhatsApp
Instagram
Telegram