Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Günümüzde faaliyetlerine devam eden pek çok işletme kendi niteliklerini ve kalitesini gösteren bir kurumsal kimlik sahibi olmalıdır. Kurumsal kimlik sahibi olmak işletmelerin gelişebilmesi ve değer kazanabilmesi için en önemli unsurlar arasında yer almaktadır. NewSoft kurumsal kimlik tasarımı sürecinde yürüttüğü çalışmalarla birlikte size değer katacak, müşteri kitleniz arasında saygınlık yaratacak harika bir kurumsal kimlik tasarım çalışması yürütmektedir. Sizlerde kurumsal kimliğinizi NewSoft farkıyla oluşturarak müşteri kitlenizde saygınlığınızı artırabilir ve marka olma yolunda önemli bir adım atabilirsiniz. Kurumsal kimlik tasarımı sürecinde yapacağımız profesyonel çalışmalar ve sizin için tasarladığımız çeşitli araçlarla birlikte kurumsal kimlik profilinizi en iyi şekilde yansıtıyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarım Süreci

Günümüzde pek çok işletme kurumsal kimliğini oluşturarak hizmetlerinin kalitesini ve niteliğini insanlar arasında akılda kalıcı şekilde sunmaktadır. Kurumsal kimlik işletmeye değer katan, işletmenin hitap ettiği kitleyi genişletebilen dinamik bir yapıya sahiptir. Kurumsal kimlik tasarımı sürecinde sektör değerlendirmesi oldukça önemlidir. NewSoft olarak bu güne kadar verdiğimiz hizmetlerde olan tecrübemiz ve sektör değerlendirme konusundaki yetenekli personellerimizle sizler için en kullanışlı kurumsal kimlik tasarımı işlemlerini yürütüyoruz. Kurumsal kimliğinizi size ve işletmenize sürekli değer katacak bir yapıda hazırlayarak verdiğiniz hizmetlerin markalaşma yolunda önemli adımlar atmasını sağlıyoruz. Kurumsal kimlik tasarımı sürecinde logo tasarımı, slogan oluşturma, web sitesi tasarlama gibi birçok önemli unsur yer almaktadır. Sizlerde kurumsal kimlik talebinizde bu hususta ki değerlendirmelerinizi bizlere ileterek kurumsal kimlik tasarımı sürecini başlatabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik Bileşenleri

Kuramsal kimlik kavramı içerisinde pek çok değişkeni, aracı ve soyut kavramları barındıran dinamik bir kavramdır. İşletmelere özel oluşturulan kurumsal kimlik modelleri sektöre göre değişiklik gösterebilmekle birlikte bu anlamda sunulan hizmetlerin benzer yönleri de bulunmaktadır. Öncelikle kurumsal kimliğin çağın koşulları dikkate alınarak hazırlanması ve işletmeye değer katabilecek bir yapıda hazırlanması gerekmektedir. Bu sebeple kurumsal kimlik içerisinde pek çok önemli bileşeni barındıran çok yapılı bir unsurdur. Kurumsal kimlik tasarımı sürecinde yer alan bileşenleri aşağıda başlıklar altında detaylandırıyoruz.

Logo ve Slogan : İşletmenize ve sektörünüze özel muhteşem bir sloganla birlikte güzel bir logo kurumsal kimliğinizin en önemli bileşenlerinden ikisidir. Sizler için özgün sloganları ve işletmenize özel anlamlı logoları titizlikle yürütülen bir çalışmayla oluşturuyoruz.

İnternet Sitesi : Günümüz koşulları dikkate alındığında internet sitelerinin de kurumsal kimlik açısından ne kadar önemli bir bileşen olduğunu biliyoruz. Sizler için en kullanışlı ve güzel tasarımlı internet sitelerini hazırlayarak kurumsal kimliğinizin dijital varlığını oluşturuyoruz.

Kartvizit : İşletmenize ait iletişim ve hizmet bilgilerinin bulunduğu kartvizit modellerine sizlerin vereceği direktiflerle hazırlayarak müşterilerinizle iletişim kanallarını oluşturuyoruz.

Sosyal Medya : Sosyal medya araçlarının yaygınlaşmasıyla birlikte kurumsal işletmelerin de sosyal medya hesaplarına sahip olması kurumsal kimlik açısından oldukça önemli bir avantajdır. İnsanların işletmenizi daha yakından tanıyabilmesi, düzenlediğiniz kampanyalardan haberdar olabilmesi gibi pek çok yönüyle sosyal medya araçları kurumsal kimliğin önemli bir bileşenidir.

Dergi ve Benzeri Tanıtım Materyalleri : İşletmenize ait ofislerinizde yer alabilecek işletmeniz hakkında bilgiler içeren dergi, afiş gibi tasarımları işletmenize özel şekilde hazırlıyoruz.

NewSoft Kurumsal Kimlik Avantajları

NewSoft
dijital imkânları en iyi şekilde kullanarak kurumsal işletmenize özel kurumsal kimlik tasarımı çalışmalarını yürütmektedir. Web tasarımı, sosyal medya hesapları yönetimi, SEO desteği gibi pek çok önemli desteğiyle birlikte kurumsal kimliğinizin tasarımıyla birlikte değer kazanmasını da sağlamaktadır. Kurumsal kimlik tasarımının sadece bir tasarımdan ibaret olmadığı ve kurumsal işletmeler için dinamik bir yapıya sahip olduğu unutulmamalıdır. NewSoft bu anlayışla birlikte kurumsal kimlik tasarımının her bir bileşenini özenle ve titizlikle hazırlayarak sürekli değer kazanacak bir kurumsal kimlik tasarımını sizlere sunmaktadır. 

NewSoft Kurumsal Kimlik Tasarımı Planımız

Kurumsal kimlik tasarımı sürecinde öncelikle işletmeniz hakkında en ince detaylara kadar bilgi topluyor ve sektör değerlendirmesini yapıyoruz. Sizlerle kurduğumuz iletişim süreciyle birlikte kurumsal kimliğinize değer katacak en önemli değişkenleri not alıyoruz.

Kimlik tasarımının ilk aşaması olan değerlendirme süreciyle birlikte gerekli tasarımları taslak olarak oluşturuyor ve sizlerin oyanına sunuyoruz. Sizlerden alacağımız değerlendirmelerle birlikte bu taslakları güncelliyoruz.

Kurumsal kimlik tasarımı sürecinin bu aşamasında tasarım işlemleri tamamlanarak tekrar onaya sunular. Müşterilerimizin yapacağı değerlendirmeler doğrultusunda gerekli materyal değerlendirmeleri yapılarak tasarımların yayınlanması ve üretimi sürecine geçilmektedir.

Telefon
WhatsApp
Instagram
Telegram