Sosyal Medya

Sosyal Medya

Sosyal medya araçlarını kullanan kişi sayısı her geçen gün giderek artıyor. Kullanıcı sayısında yaşanan bu artışla birlikte sosyal medya uygulamaları da özelliklerini çok daha geniş amaçlı olacak şekilde geliştiriyor. Dijital dünyanın önemli araçları olan sosyal medya uygulamaları özellikle kurumsal işletmeler için de oldukça önemli bir role sahip. Sosyal medya araçlarıyla işletmeler verdiği hizmetlerini, düzenlenen kampanyaları ve sektörde yaşanan önemli gelişmeleri müşteri kitlesine anında ulaştırabiliyor. Müşteri ve işletme arasında muhteşem bir bağ kuran sosyal medya hesaplarının profesyonel bir şekilde yürütülmesi de elbette ayrı bir önem taşıyor. İşletmelerin sahip olduğu sosyal medya hesapları kişisel hesaplar gibi yönetilmemelidir. İşletmenin kurumsal kimliği dikkate alınarak bu hesapların profesyonel bir şekilde yürütülmesi oldukça önemlidir. NewSoft olarak profesyonel sosyal medya yönetimi konusunda sizlere sunduğumuz hizmetlerle işletmenizin kurumsal kimliğini en iyi şekilde temsil ediyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Kişisel sosyal medya yönetimi hakkında her ne kadar çeşitli bilgi ve becerilere sahip olsak da profesyonel sosyal medya yönetimi çok daha farklıdır. Öncelikle profesyonel sosyal medya yönetimi kurumsal işletmelerin kurumsal kimliği için önem arz etmektedir. Bu sebeple işletmeye ait sosyal medya hesaplarında işletmenin kurumsal kimliğini temsil edecek paylaşımlar yapılmalıdır.NewSoft olarak sosyal medya yönetim desteğimizle birlikte işletmenizin en profesyonel şekilde sosyal medya hesaplarıyla temsil edilmesini sağlıyoruz. İşletmenize adına yapılan etkinlikler, kampanyalar ve çeşitli hizmetlerle ilgili post ve story paylaşımlarını işletmenizin kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtacak bir biçimde paylaşıyoruz. Sizlerde kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacak bir ajans arıyorsanız NewSoft olarak sizlere en nitelikli hizmetleri sunmaya hazırız. Sosyal medya yönetimi hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim kanallarımızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Strateji Geliştirme

Strateji geliştirme işlemleri hayatın pek çok aşamasında ihtiyaç duyduğumuz en önemli becerileri ifade etmektedir. Gerek kişisel yaşamımızda, gerek çalışma hayatımızda geliştireceğimiz nitelikli stratejiler bizim için pek çok avantajı beraberinde getirecektir. Strateji geliştirme çalışmaları profesyonel bir süreç içerisinde ele alınırsa en az riskle en başarılı sonuçları elde edebilmek de mümkün hale gelmektedir. Böylelikle hem kişisel hem de işletme adına olumlu gelişmeler kısa süre içerisinde kaydedilebilir. NewSoft  olarak dijital beceriler konusunda işletmenize ve sektöre özel geliştirdiğimiz stratejilerle birlikte fark yaratmanızı sağlıyoruz. Sosyal medya uygulamaları üzerinde oluşturduğumuz stratejileri işletmenizin faydasına en iyi yansıyacak şekilde uyarlayarak muhteşem sonuçlar alabiliriz. Sizlerde strateji geliştirme desteğinden faydalanmak ve daha ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız iletişim kurabilirsiniz.

Kampanya Yönetimi

İşletmeler müşterilerin ilgisini ve dikkatini çekebilmek için zaman zaman çeşitli kampanyalar düzenlemektedir. Kampanyalar her ne kadar etkileyici ve ilgi çekici bir içeriğe sahip olsa da etkili bir yönetim süreci olmadığı zaman amacına ulaşmayabilir. NewSoft  olarak düzenlemek istediğiniz kampanyaların yönetimini profesyonel bir şekilde gerçekleştirerek amaçlarınıza en verimli olacak şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.Kampanya yönetimi sürecinde dijital ortamda yer alan bütün araçları aktif olarak kullanıyor aynı zamanda gerekli görsel katalog gibi materyalleri de isteğiniz doğrultusunda hazırlıyoruz.

Telefon
WhatsApp
Instagram
Telegram